kaşık büyüsü

kaşık büyüsü hakkında yazıyoruz. Aşk büyüsü türleri içerisinde son derece etki düzeyi yüksek kaşık büyüsü aile bağlarının yeniden kurulması veya aşık olmayı isteyip de bir türlü başarılamayan durumlar için yaygın olarak tercih edilir. Kaşık büyüsü genellikle 1 hafta sürer ve bazen kaşık büyüsü yaptıran kişinin Medyum Işılay hocanın yanında bir gün boyunca kalması gerekebilir. Bu büyünün etkisini arttırmak amacıyla alınan başlıca yöntemlerden birisi olarak karşımıza çıkar.

Kaşık büyüsü yaptıracak kişinin metal kaşık ya da tahta kaşıkla yaptırdığı aşk büyüsü olduğundan dolayı kaşık büyüsü adıyla bilinir. Büyüde kullanılan kaşıkların tahta mı yoksa metal mi olduğunun daha faydalı olduğuna dair bilgi yoksa da genellikle tahta kaşıklar kullanılmaktadır. Kaşık büyüsünde amaç birbirine küsmüş veya birbirinden ayrılmış iki insanın arasını düzeltmek olduğundan dolayı aradaki bu kırgınlıkların tamamen ortadan kaldırılması hedeflenir. İşte bu yönüyle kaşık büyüsü yaptırırken sonucunun tamamen olumlu olacağını kesin olarak bilmekte yarar vardır.

Kaşık büyüsünün sonucu hiçbir zaman büyü yaptırılan kişiye olumsuz olarak sirayet etmez, onun sevdikleriyle arasının açılmasına sebep olmaz. İşte bu yönüyle değerlendirilirse son derece faydalı etki düzeyinin son derece yüksek olduğ büyülerden birisi olarak karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız gerekir. Bu açıdan kaşık büyüsü yaptıracak kişilerin ayrılık ve kırgınlık halini sona erdirerek kalıcı bir barış tesis etmek amacıyla ortaya koydukları büyü olduğunu mutlaka belirtmek gerekir.