2023 şişli antikacı

şişli antikacı Farklı detaylar ile şekillendirilmiş olan antika vazolar için gerçekleştirmiş olduğumuz satın alma işlemleri sayesinde eden çıkartmak istediğiniz eşyaları bir araya getirmekteyiz. Dekorasyonda kullanmak amacıyla antika eşya arayanlar için Şişli antika vazo alanlar olarak toplamış olduğumuz eşyaları yeniden satışa sunmaktayız. Elden çıkartmak isteyebileceğiniz antika değerine sahip olan vazolar için Şişli’de bulunan mağazamız ile yapacağınız görüşmeler doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ekibimiz tarafından yapılacak olan kontrollerin ardından belirlenecek olan değerine uygun fiyat seçenekleriyle satın alma işlemi yapılmaktadır.

antika halı alanlar,halı alanlar,bünyan halı alanlar,hereke halı alanlar,eski halı alanlar,el dokuma halı alanlar,halı alımı satımı,ipek halı
Şişli El Dokuma Halı Alanlar

Geçmişten günümüze kadar gelmiş olan eşyalar için Şişli antika halı alanlar arasında gerçekleştirmiş olduğumuz güvenilir hizmet sayesinde alım veya satım işlemi yapmak isteyenlerin tercihi olmaktayız. Farklı şekillerde elinize geçmiş olan her tür antika halı için mağazamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde elden çıkartmak isteyeceğiniz eşyalarla değeri üzerinden yapılacak hesaplamalar ile satın alınmasını sağlayabilirsiniz.