istanbul dedektif fiyatları 2022

istanbul dedektif fiyatları</a İstanbul’da özel dedektif ücretleri şahıs ve ofis bazında farklılık gösterir. Fiyat politikaları firma bazında farkı seyreder. Bazı şirketlerde İstanbul dedektif fiyatları günlük veya haftalık belirlenir. Bu yaklaşım ise hizmetlerin fazla ücret talebi gibi mağduriyetlere yol açtığı bilinmekte ve özel dedektif şikayetlerinden bu konu takip edilebilmektedir. Profesyonel firmalar ise hizmet başına ücretlendirme esası ile hizmet verir. Hizmet başına sektörün en hesaplı İstanbul dedektif ücretleri için Ay Dedektif ile irtibata geçebilirsiniz.
Dedektif Fiyatları Ortalama

Ortalama dedektif ücreti İstanbul ve Türkiye genelinde farklı seyreder. Dedektif kiralamak için ortalama 3 bin lira yeterlidir. Bazı hizmetler daha ucuz olabildiği gibi daha spesifik, nitelikli insan gücüne ihtiyaç duyuran ve uzun soluklu takiplerin gerçekleştiği hizmetlerde fiyatlar yüksek seyredebilir.
En İyi Dedektiflik Bürosu

En iyi dedektif ofisi İstanbul ve 81 ilde Ay Dedektif’tir. Ay Dedektif, uygun fiyat ve yüksek hizmet kalitesi perspektifinde müşterilerine şeffaf hizmet verir. Tüm bilgilerin gizli tutulduğu ve tüm dedektif tutanların yorumları ile işaret edilen Ay Dedektif farkını deneyimlemek, hak ve menfaatlerinizi savunmak için 7/24 iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.