eş takibi 2022 real

Eş takibi hizmetinde üst düzey gizlilikle en kısa sürede sonuca ulaşan Real Dedektif, aldatma ve mal kaçırma gibi şüphelerinizi ispatlamaya yönelik güvenilir kanıtlar temin ediyor. Her delili hukuka uygun şekilde kaydeden ofisimiz, sevgili ve eş takibi dedektif hizmetinde yüzde 100 memnuniyet sunuyor. Uygun dedektiflik ücretleri eşliğinde partnerinizi takip ettirerek şüphelerinizden kurtulmak için hemen bizi arayın!
Eş Takibi Nedir?

Eş takibi; eşlerden herhangi birisinin aile birliğine aykırı eylemlerinin ortaya çıkartılması amacıyla verilen özel dedektiflik hizmetidir. Dedektif hizmetinde takip talep eden eşin paylaştığı ön bilgiler doğrultusunda sanal ve fiziki takip yöntemleri kullanılarak, istenen deliller toplanır. Aldatma, mal kaçırma ve haysiyetsiz yaşam sürme gibi şüpheler için partner takip hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Eş Takibi Yasal Mı?

Kanuni olarak eş takibini engelleyecek herhangi bir düzenleme bulunmaz. Hizmet tamamen yasaldır ve Medeni Kanunun 185. maddesinde yer alan eşlerin birbirlerine sadık kalma zorunluluğu hizmete yasal bir statü kazandırmaktadır.
Eş Takibi Neden Yapılır?

Eş takibinin nedenleri başında aldatma gelir. Aldatıldığından şüphelenen ve şüphelerindeki haklılık payını ortaya çıkarmak isteyen taraflar, özel dedektif ofislerini arayarak eş takibi hizmetinden yararlanma taleplerini iletebilir. Hizmetin ana motivasyonu, şüphedir. Şüpheler araştırılmadıkça yaşam konforunu olumsuz etkileyerek hata yapılmasına yol açar.

Aldatma eylemi gerçek ve siz bu faaliyeti ortaya çıkarmak için harekete geçmediğinizde, içine düştüğünüz şüphe durumu hata yapmanıza yol açarak mağduriyetinizin katlanmasına yol açar. Hizmet ile şüphelerinizin gerçek olması halinde elinize ihanet kanıtı, aldatma delili ve zina kanıtı elinize geçer ve eş sadakatsizliğini ortaya çıkartabilirsiniz.