geri getirme duası

geri getirme duası size karşı davranışlarında olumsuz yönde değişimler olan, mesafelerin arttığı durumlarda bazı gizli ilimler sizlere yardımcı olur. Dualar bunlar arasında en etkileyicisi olarak bilinir. Medyum Behçet Hoca olarak sizlere bu konuda en doğru yolu gösterme gayreti içindeyim.

Sizi terk edip giden eşiniz ya da sevgiliniz her kim olursa olsun bunları geri getirmek adına okuyabileceğiniz birçok etkili dua seçeneği olduğu biliniyor. Bunlar sadece aşk ve sevgi gibi konularda da değil aynı zamanda arkadaşlık ilişkilerinde de oldukça etkili olacaktır. Bunların yanında aile arasında meydana gelen sorunları çözmek adına geri getirme duaları okunduğu da biliniyor.

Eğer ki, giden sevgiliniz ya da her kimse onu geri getirmek tekrar mutlu bir yuva kurmak istiyorsanız ilk etapta, dua okumadan önce abdest almanız gerekiyor. Dua okumak için sessiz bir oda tercih etmeniz son derece önemlidir. Kıbleye doğru dönerek bağlaç kurarak yer oturmalısınız. Sonrasında da Behçet Hoca olarak sizler için hazırlanan duaları benimle tekrar etmenizi isteyeceğim.